Profesjonalne doradztwo podatkowe

Jak zapewnić swoim klientom doskonałą jakość i satysfakcję z podjętej współpracy? Kluczem do sukcesu jest zaproponowanie klientowi szeregu rozwiązań, które łączy profesjonalizm i wysoka jakość. Dlatego profesjonalny doradca podatkowy nie powinien korzystać ze zwykłej skrzynki pocztowej, która do wiadomości dołącza także reklamy, przyjmuje spam i ma ograniczone miejsce czy ograniczoną pojemność przesyłania załączników.

Doradca podatkowy - po czym go poznać

Po tym można rozpoznać dobrego doradcę podatkowego - jego działalność od początku do końca powinna cechować się wysoką jakością. Skoro jest to osoba, której chcemy zaufać w kwestii doradztwa rozliczeń podatkowych, rozwiązywania finansowych zawiłości itd., nie może to być ktoś, kto pracuje w sposób nieprofesjonalny i nie jest w stanie zaoferować nam, jako klientom, najwyższej jakości obsługi już na poziomie drogi kontaktu. Dobry doradca podatkowy dba o to, by klienci mieli z nim ułatwiony, wygodny kontakt - dlatego posługuje się mailem służbowym, skrzynką funkcjonującą na specjalnie zabezpieczonym serwerze, gdzie przechowywana w pamięci poczty dokumentacja i kontakty z klientami są bezpieczne.

Fachowy doradca podatkowy powinien także posiadać pewne doświadczenie - osoba tuż po specjalizacji może zdobywać je w firmie czy przy innych doradcach, natomiast samodzielny doradca rzadko jest osobą bez doświaczenia pracy przy tych, którzy mogli podzielić się swoją szeroką wiedzą. Im większa znajomość rynku, obowiązującego prawa podatkowego i licznych niuansów, które często wynikają przy wczytywaniu się w urzędowe, w tym bankowe pisma, tym lepiej może pomóc takie doradztwo.

De facto, doradca podatkowy zajmuje się pomocą swoim klientom w wypełnianiu zeznań podatkowych. To funkcja ceniona zwłaszcza przez osoby prowadzące działalność gospodarczą czy też prowadzącym firmy, gdzie system wypełniania zeznań jest znacznie bardziej skomplikowany niż w przypadku osoby fizycznej nie posiadającej osobowości prawnej. A nawet w tych prostszych przypadkach często zasięgamy opinii profesjonalisty.

Wybierając doradcę podatkowego warto sprawdzić, jakie jest jego doświadczenie, referencje, możliwości, jakimi kanałami komunikuje się z klientem i co najważniejsze - czy potrafi w zwięzły i zrozumiały sposób wytłumaczyć klientowi trudne kwestie i rozjaśnić jego wątpliwości.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z redakcją naszego portalu.

Adres e-mail:

Zapewniamy, iż w miarę możliwości odpowiadamy na wszystkie otrzymane e-maile.

O Serwisie

Portal informacyjno-doradczy, mający na celu pomoc przedsiębiorcom w dostosowaniu się do zmieniających się przepisach prawa oraz regulacjach, które są nakładane na firmy.

Czytaj więcej: O Serwisie

Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalistami w świadczeniu usług prawno-ekonomicznych. Każdą sprawę traktujemy jako wyzwanie dla naszego zespołu. Skorzystaj z naszych usług już dziś.

Czytaj więcej: Dlaczego my?

Finanse i Prawo w pigułce

Portal finansowo-prawny powstał na celu zwiększenia świadomości prawnej związanej z finansami i rachunkowością w przedsiębiorstwie. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nastąpiła zmiana przepisów, regulacji - co może być w przyszłości przyczyną złego zarządzania firmą, narażeniem się na nieprzyjemności związane z podatkami oraz karami, które państwo Polskie może na nas nałożyć. Aby temu zapobiec warto zaglądać na nasz portal, który na bieżąco dodaje ważne informacje, zmiany w prawie, itp. Jesteśmy stworzeni po to, aby pomóc Tobie i twojej firmie w zarządzaniu i rozwoju, do którego dąży każdy przedsiębiorca.

Dostęp do porad 24h na dobę

Nasze porady są dostępne przez cały czas, dzięki czemu w każdych okolicznościach masz możliwość zapoznania się z tematyką poszczególnych artykułów.

Sprawy karne, rozwodowe, cywilne

Portal FinansowoPrawny.pl przedstawia porady prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Analizujemy każdy przypadek oddzielnie.

Finanse dla każdego

Publikujemy nie tylko porady prawne, lecz także artykuły pomagające rozwiązać problemy finansowe. Nasze teksty pomagają zwykłym Internautom, jak i profesjonalnym księgowym.

Polecamy:

Kancelaria adwokacka Wrocław - Marta Olejnik-Hejne

Umowa o dzieło

Jeśli interesują cię zagadnienia dotyczące umowy o dzieło, sięgnij do publikacji "Umowy o dzieło. Jak się bronić przed atakiem ZUS?"

Informujemy, iż redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów.