Finanse i Prawo w pigułce

Portal finansowo-prawny powstał na celu zwiększenia świadomości prawnej związanej z finansami i rachunkowością w przedsiębiorstwie. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nastąpiła zmiana przepisów, regulacji - co może być w przyszłości przyczyną złego zarządzania firmą, narażeniem się na nieprzyjemności związane z podatkami oraz karami, które państwo Polskie może na nas nałożyć. Aby temu zapobiec warto zaglądać na nasz portal, który na bieżąco dodaje ważne informacje, zmiany w prawie, itp. Jesteśmy stworzeni po to, aby pomóc Tobie i twojej firmie w zarządzaniu i rozwoju, do którego dąży każdy przedsiębiorca.

Dostęp do porad 24h na dobę

Nasze porady są dostępne przez cały czas, dzięki czemu w każdych okolicznościach masz możliwość zapoznania się z tematyką poszczególnych artykułów.

Sprawy karne, rozwodowe, cywilne

Portal FinansowoPrawny.pl przedstawia porady prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Analizujemy każdy przypadek oddzielnie.

Finanse dla każdego

Publikujemy nie tylko porady prawne, lecz także artykuły pomagające rozwiązać problemy finansowe. Nasze teksty pomagają zwykłym Internautom, jak i profesjonalnym księgowym.

Polecamy:

Kancelaria adwokacka Wrocław - Marta Olejnik-Hejne

Umowa o dzieło

Jeśli interesują cię zagadnienia dotyczące umowy o dzieło, sięgnij do publikacji "Umowy o dzieło. Jak się bronić przed atakiem ZUS?"

Informujemy, iż redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów.