Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalistami w świadczeniu usług prawno-ekonomicznych. Każdą sprawę traktujemy jako wyzwanie dla naszego zespołu. Skorzystaj z naszych usług już dziś.

 Na koncie mamy wiele sukcesów, które dodatkowo nas mobilizują do działania i powiększania wiedzy w zakresie prawa oraz spraw ekonomicznych, tj. regulacje podatkowe, czy ryzyko finansowe podejmowanie w przedsiębiorstwie. Sami jesteśmy osobami, które współtworzą różne firmy. Dzięki czemu jeszcze lepiej rozumiemy problemy z jakimi borykają się inne osoby prowadzące przedsiębiorstwa. Możesz nam zaufać, pomożemy Ci wyjść z kłopotów czy zwiększyć liczbę klientów w krótkim czasie.

Dostęp do porad 24h na dobę

Nasze porady są dostępne przez cały czas, dzięki czemu w każdych okolicznościach masz możliwość zapoznania się z tematyką poszczególnych artykułów.

Sprawy karne, rozwodowe, cywilne

Portal FinansowoPrawny.pl przedstawia porady prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Analizujemy każdy przypadek oddzielnie.

Finanse dla każdego

Publikujemy nie tylko porady prawne, lecz także artykuły pomagające rozwiązać problemy finansowe. Nasze teksty pomagają zwykłym Internautom, jak i profesjonalnym księgowym.

Polecamy:

Kancelaria adwokacka Wrocław - Marta Olejnik-Hejne

Umowa o dzieło

Jeśli interesują cię zagadnienia dotyczące umowy o dzieło, sięgnij do publikacji "Umowy o dzieło. Jak się bronić przed atakiem ZUS?"

Informujemy, iż redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów.