Sklepowe okazje

Kto z nas niejednokrotnie kupił jakąś rzecz ze sklepowej półki, która miała działać wiele lat jak zapewniał producent na opakowaniu a w domu okazało się że po jednym użyciu rzecz jest do wyrzucenia?

 

Jakość artykułów kupowanych w ostatnich latach diametralnie się obniża. Co zrobić w przypadku gdy nasze oczekiwania zostaną, delikatnie mówiąc, nadwyrężone i obiecana jakość produktu jest tylko na papierze. Istnieje droga reklamacji produktu, która jednak często jest odrzucana przez producentów, którzy tłumaczą że produkt był źle użytkowany, niezgodnie z przeznaczeniem itd.

Taka jest polityka wielu firm obecnie na rynku. W takiej sytuacji, choć często czujemy się na przegranej pozycji możemy spróbować skierować swoje kroki do dobrego prawnika. Kancelaria prawna na pewno nie odeśle nas z kwitkiem. Pomoże w sporze z nieuczciwym producentem, w razie czego będzie nas na Sali rozpraw reprezentował dobry adwokat. Niestety większość z nas już na etapie odrzuconej reklamacji rezygnuje z dalszego dochodzenia swoich praw ze względu na to że koszty takiej sprawy często przewyższają koszt tego towaru.

Dostęp do porad 24h na dobę

Nasze porady są dostępne przez cały czas, dzięki czemu w każdych okolicznościach masz możliwość zapoznania się z tematyką poszczególnych artykułów.

Sprawy karne, rozwodowe, cywilne

Portal FinansowoPrawny.pl przedstawia porady prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Analizujemy każdy przypadek oddzielnie.

Finanse dla każdego

Publikujemy nie tylko porady prawne, lecz także artykuły pomagające rozwiązać problemy finansowe. Nasze teksty pomagają zwykłym Internautom, jak i profesjonalnym księgowym.

Polecamy:

Kancelaria adwokacka Wrocław - Marta Olejnik-Hejne

Umowa o dzieło

Jeśli interesują cię zagadnienia dotyczące umowy o dzieło, sięgnij do publikacji "Umowy o dzieło. Jak się bronić przed atakiem ZUS?"

Informujemy, iż redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów.